Y16256K12000T9R
MFR.Part #
Y16256K12000T9R
JLCPCB Part #
C4144405
Description
-55℃~+150℃ 300mW 6.12kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS