Y16256K04000Q0W
MFR.Part #
Y16256K04000Q0W
JLCPCB Part #
C4299738
Description
-55℃~+150℃ 300mW 6.04kΩ ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount