Y162568R0000D9W
MFR.Part #
Y162568R0000D9W
JLCPCB Part #
C4107388
Description
-55℃~+150℃ 300mW 68Ω ±0.2ppm/℃ ±0.5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS