Y162560R6000A9W
MFR.Part #
Y162560R6000A9W
JLCPCB Part #
C3996984
Description
-55℃~+150℃ 300mW 60.6Ω ±0.05% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS