Y1625600R000B9W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1625600R000B9W
JLCPCB Part #
C3987728
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 300mW 600Ω ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS