Y1625600R000A9W
MFR.Part #
Y1625600R000A9W
JLCPCB Part #
C3998472
Description
-55℃~+150℃ 300mW 600Ω ±0.05% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS