Y16255K90000B0W
MFR.Part #
Y16255K90000B0W
JLCPCB Part #
C4249789
Description
-55℃~+150℃ 300mW 5.9kΩ ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount