Y16255K62000Q24W
MFR.Part #
Y16255K62000Q24W
JLCPCB Part #
C3983259
Description
-55℃~+150℃ 300mW 5.62kΩ ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount