Y16255K62000A0W
MFR.Part #
Y16255K62000A0W
JLCPCB Part #
C4195729
Description
-55℃~+150℃ 300mW 5.62kΩ ±0.05% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount