Y16255K56000Q23W
MFR.Part #
Y16255K56000Q23W
JLCPCB Part #
C3993584
Description
-55℃~+150℃ 300mW 5.56kΩ Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS