Y16255K23000T0W
MFR.Part #
Y16255K23000T0W
JLCPCB Part #
C4192254
Description
-55℃~+150℃ 300mW 5.23kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount