Y162550R0000A9R
MFR.Part #
Y162550R0000A9R
JLCPCB Part #
C3926433
Description
-55℃~+150℃ 300mW 50Ω ±0.05% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS