Y1625500R000B9W
MFR.Part #
Y1625500R000B9W
JLCPCB Part #
C3997835
Description
-55℃~+150℃ 300mW 500Ω ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS