Y16254K99000T9W
MFR.Part #
Y16254K99000T9W
JLCPCB Part #
C4250122
Description
-55℃~+150℃ 300mW 4.99kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS