Y16254K99000Q0W
MFR.Part #
Y16254K99000Q0W
JLCPCB Part #
C3965192
Description
-55℃~+150℃ 300mW 4.99kΩ ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount