Y16254K98000B24W
MFR.Part #
Y16254K98000B24W
JLCPCB Part #
C4002094
Description
-55℃~+150℃ 300mW 4.98kΩ ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount