Y16254K70000T9W
MFR.Part #
Y16254K70000T9W
JLCPCB Part #
C4320383
Description
-55℃~+150℃ 300mW 4.7kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS