Y16254K63500Q0R
MFR.Part #
Y16254K63500Q0R
JLCPCB Part #
C4292320
Description
-55℃~+150℃ 300mW 4.635kΩ Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount