Y16254K59800Q23R
MFR.Part #
Y16254K59800Q23R
JLCPCB Part #
C4285660
Description
-55℃~+150℃ 300mW 4.598kΩ ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS