Y16254K55300Q0R
MFR.Part #
Y16254K55300Q0R
JLCPCB Part #
C3961627
Description
-55℃~+150℃ 300mW 4.553kΩ Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount