Y16254K50000T9W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y16254K50000T9W
JLCPCB Part #
C4357300
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 300mW 4.5kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS