Y16254K12000B9W
MFR.Part #
Y16254K12000B9W
JLCPCB Part #
C4227142
Description
-55℃~+150℃ 300mW 4.12kΩ ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS