Y16254K02000Q9W
MFR.Part #
Y16254K02000Q9W
JLCPCB Part #
C4206653
Description
-55℃~+150℃ 300mW 4.02kΩ ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS