Y162547R0000B9W
MFR.Part #
Y162547R0000B9W
JLCPCB Part #
C3929115
Description
-55℃~+150℃ 300mW 47Ω ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS