Y1625464R000B0W
MFR.Part #
Y1625464R000B0W
JLCPCB Part #
C3990539
Description
-55℃~+150℃ 300mW 464Ω ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount