Y1625440R000Q24W
MFR.Part #
Y1625440R000Q24W
JLCPCB Part #
C3921645
Description
-55℃~+150℃ 300mW 440Ω ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount