Y1625420R060Q0W
MFR.Part #
Y1625420R060Q0W
JLCPCB Part #
C4058926
Description
-55℃~+150℃ 300mW 420.06Ω ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount