Y16253K92000T0W
MFR.Part #
Y16253K92000T0W
JLCPCB Part #
C4127555
Description
-55℃~+150℃ 3.92kΩ 300mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount