Y16253K92000Q24W
MFR.Part #
Y16253K92000Q24W
JLCPCB Part #
C4038392
Description
-55℃~+150℃ 3.92kΩ 300mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount