Y16253K56900Q0W
MFR.Part #
Y16253K56900Q0W
JLCPCB Part #
C4020865
Description
-55℃~+150℃ 3.569kΩ 300mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount