Y16253K48000B9W
MFR.Part #
Y16253K48000B9W
JLCPCB Part #
C4009420
Description
-55℃~+150℃ 3.48kΩ 300mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS