Y16253K31700Q24R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y16253K31700Q24R
JLCPCB Part #
C3958444
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 3.317kΩ 300mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount