Y16253K24000B9W
MFR.Part #
Y16253K24000B9W
JLCPCB Part #
C4188844
Description
-55℃~+150℃ 3.24kΩ 300mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS