Y16253K15100Q0W
MFR.Part #
Y16253K15100Q0W
JLCPCB Part #
C3983312
Description
-55℃~+150℃ 3.151kΩ 300mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount