Y16253K12500A9W
MFR.Part #
Y16253K12500A9W
JLCPCB Part #
C4017338
Description
-55℃~+150℃ 3.125kΩ 300mW ±0.05% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS