Y1625392R000T0R
MFR.Part #
Y1625392R000T0R
JLCPCB Part #
C4184781
Description
-55℃~+150℃ 300mW 392Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount