Y1625390R000F0W
MFR.Part #
Y1625390R000F0W
JLCPCB Part #
C7417028
Description
-55℃~+150℃ 300mW 390Ω Metal Foil Resistor ±0.2ppm/℃ ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount