Y1625375R000A9W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1625375R000A9W
JLCPCB Part #
C4036313
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 300mW 375Ω ±0.05% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS