Y1625360R000T9W
MFR.Part #
Y1625360R000T9W
JLCPCB Part #
C3925767
Description
-55℃~+150℃ 300mW 360Ω Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS