Y1625360R000T9R
MFR.Part #
Y1625360R000T9R
JLCPCB Part #
C3999014
Description
-55℃~+150℃ 300mW 360Ω Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS