Y1625350R000T0R
MFR.Part #
Y1625350R000T0R
JLCPCB Part #
C3946223
Description
-55℃~+150℃ 300mW 350Ω Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount