Y1625350R000Q9R
MFR.Part #
Y1625350R000Q9R
JLCPCB Part #
C4239255
Description
-55℃~+150℃ 300mW 350Ω Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS