Y1625350R000B9W
MFR.Part #
Y1625350R000B9W
JLCPCB Part #
C4064222
Description
-55℃~+150℃ 300mW 350Ω Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS