Y1625340R000T0W
MFR.Part #
Y1625340R000T0W
JLCPCB Part #
C4336203
Description
-55℃~+150℃ 300mW 340Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount