Y1625333R000Q9W
MFR.Part #
Y1625333R000Q9W
JLCPCB Part #
C3934629
Description
-55℃~+150℃ 300mW 333Ω Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS