Y1625312R900T0W
MFR.Part #
Y1625312R900T0W
JLCPCB Part #
C3923403
Description
-55℃~+150℃ 300mW 312.9Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount