Y1625310R000T9W
MFR.Part #
Y1625310R000T9W
JLCPCB Part #
C4205651
Description
-55℃~+150℃ 300mW 310Ω Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS