Y16252K80000T9W
MFR.Part #
Y16252K80000T9W
JLCPCB Part #
C3998460
Description
-55℃~+150℃ 2.8kΩ 300mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS