Y16252K78000T0R
MFR.Part #
Y16252K78000T0R
JLCPCB Part #
C4290880
Description
-55℃~+150℃ 2.78kΩ 300mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount