Y16252K71000B24R
MFR.Part #
Y16252K71000B24R
JLCPCB Part #
C4158824
Description
-55℃~+150℃ 2.71kΩ 300mW Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount